www.SporAdresi.Com

Sporun ve Sporcunun Adresi SporAdresi.Com

 

29 Yıldır güven ve tecrübe ile Spor,Sağlık ve Eğlence ürünlerini siz çok değerli müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Firmamız uzun yıllardır spor ürünlerinde bilindik bir çok markanın bayiliği ve yetkili satıcılığını yaparak satış yapmaktadır. E-Ticaret Mağazamız olan www.SporAdresi.com üzerinden satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerimizi kargosu tarafımızdan karşılanacak şekilde müşterilerimize teslimini gerçekleştiriyoruz.  www.SporAdresi.com mağazamız üzerinden satışa sunmuş olduğumuz ürünlerimizin %80 kısmı stoklarımızdan gönderilmekte olup hacmi büyük ve kargolarca taşınamayan lojistik firmalarca taşınması gereken ürünlerimizi ithalatçı firmaların depolarından gönderim sağlamaktayız.

 

Bayiliğini yapmış olduğumuz başlıca markalar arasında Voit, Dynamic, Universal, Busso, RestPro Masaj Ürünleri, Denver, Warner Bros Ürünleri, Diesel Fitness, Pro Fitness, ürünlerini sayabiliriz.

 

Satışını gerçekleştirdiğimiz ürün kategorilerimizi ise koşu bandları, kondisyon bisikletleri, eliptik Bisikletler, kondisyon kürekleri, Ağırlık Sehpaları, Paten, kaykay, scooter, Masaj Masası ve Ürünleri ve diğer kondisyon egzersiz ürünleri olarak sıralayabiliriz.

 

E-ticarette sporadresi.com olarak tüm müşterilerimizin güvenliğini ve memnuniyetini en iyi şekilde sağlamak öncelikli hedeflerimizden olup ,siz çok değerli müşterilerimizi daha kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerle buluşturmak için çalışıyoruz.

 

Bu yüzden sporadresi.com “Sporun ve Sporcunun Adresi” Diyoruz.E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.