Sipariş formumuzda teslimat için izin verdiğimiz zaman, teslimatı gerçekleştirebileceğimiz zamana göre %100 oranında toleranslıdır.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz sözkonusudur.

Teslimat Yöntemi

TESLİMAT DETAYLARI !!Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır.

Firmamızdan ürünleri kendiniz teslim alabileceğiniz gibi, kargo firmalarıyla gönderim yapılmasınıda talep edebilirsiniz.

Siparişleriniz, onaylandıktan sonra en erken 1 (bir) iş günü, en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilecektir.

Siparişleriniz ürün gruplarına göre Yurtiçi Kargo veya Ceva Lojistik adlı kargo firması ile sevk edilmektedir.

Yurtiçi Kargo ile sevki yapılan sipariş detaylarına Yurtiçi Kargonun sayfasından erişebilirsiniz. Ceva Lojistik ile yapılan sevkiyat takibi için siparişinizde belirtilen gönderi numarasını (https://cevakurumsal.com/Dagitim/Bireysel.aspx) kısayolda belirtilen sorgulama ekranına giriş yaparaktan kontrol edebilirsiniz.

Sevkiyat,Sipariş durumu ve diğer konularla ilgili detay bilgilendirme için Hafta İçi:09:00 - 18:00 Saatleri arasında 0212 291 07 39 nolu telefonumuzdan veya info@sporadresi.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. 


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.